Deelnemerslijst Rapidtoernooi 2008

Deelnemerslijst, op volgorde van inschrijving (nieuwste bovenaan)

 

Naam
Voorletters
Rating
Vereniging
       
Wubben M. 2039 LSG
Termeulen A. 2087 LSG
Ruijter, de K. 1742 SV Shah-Mata
Evengroen J. 2004 De IJssel
Evengroen B. 1388 De IJssel
Evengroen R. 1585 De IJssel
Hoeven, van der H. 1257 SV Nieuwerkerk
Willems J. 1697 SV Krimpen ad IJssel
Verboom J. 1495 SV Krimpen ad IJssel
Osinga – Reiber M. 1500 SC Charlois/Europoort
Osinga A. 1386 SC Charlois/Europoort
Thoma S. 1722 SC Charlois/Europoort
Ouden, van den L. 1959 SC Charlois/Europoort
Schouten H. 2086 RSR Ivoren toren
Benning T. 1958 RSR Ivoren Toren
Moerkerken R. 1832 SV Krimpen ad IJssel
Stroosma H. 1712 C.S.V.
Riepma H. 2148 SV Lelystad
Broersen L.E. 1483 SV Lelystad
Os, van H. 1579 Huisschaker
Boer, den L. 1754 SV Zwijndrecht
Wit, de C. 2009 Charlois/Europoort
Berger O. 1700 SG Rijswijk
Haas, de J. 1575 SV Nieuwerkerk
Walschots J. 1500 Huisschaker
Broekman W. 2187 SV Promotie
Wolters B. 1520 SV Nieuwerkerk
Ypma P. 1992 Messemaker 1847
Elburg van J. 1781 SV Chess
Beek van der S. 1636 SV Spijkenisse
Greevenbosch H. 1873 SV Krimpen ad IJssel
Troost C. 1736 HZP Schiedam
Michel J. 1576 SO Rotterdam
Krayestein J. 1424 SV Waddinxveen
Kevlishvili R. 1046 SV Promotie
Siebel M. 1500 Huisschaker
Poot P. 1251 SV Erasmus
Heiden van der J. 1660 SV Waddinxveen
Everaars H. 1706 SV Nieuwerkerk
Petiet K. 900 SV Krimpen ad IJssel
Os van W. 1744 SV Waddinxveen
Willemen L. 1991 SV Waddinxveen
Eijgelaar J. 1788 SV Waddinxveen
Verver H. 1618 SV Krimpen ad IJssel
Tarifit N. 1500 Huisschaker
Heijkoop M. 1500 Huisschaker
Hoogland D. 2181 SV Krimpen ad IJssel
Hoogland R. 1578 SV Nieuwerkerk
Brautigam J. 1525 SV Nieuwerkerk
Ranft M. 1647 SV Nieuwerkerk
Ranft H. 1903 SV Nieuwerkerk
Multem A. 1766 De IJssel
Veld, in ‘t S. 1677 De IJssel
Groenendijk P. 1600 Huisschaker
Groenendijk S. 1100 Huisschaker
Pouwelse E. 1884 SV Nieuwerkerk
Wel vd W. 1680 SV Nieuwerkerk
Dijkers H. 1599 SV Nieuwerkerk
Mulder W. 1753 SV Nieuwerkerk
Veld in ‘t G. 1572 SV Nieuwerkerk
Muis M. 1544 SV Nieuwerkerk

 

 

Aankondiging

Datum van het toernooi: 7 juni 2008.


Plaats van het toernooi: Nieuwerkerk aan den IJssel.


Locatie: Hervormd Kerkelijk Centrum; J.A. Beijerinkstraat 53; 2912 AA; Nieuwerkerk a/d IJssel; Tel.: 0180-313 000


Aard en speeltempo: Zwitserse indeling.


Speeltempo: Categorie A, B, C spelen 7 ronden, bedenktijd is 25 minuten per persoon per partij. Categorie D en E spelen zo veel mogelijk ronden, de bedenktijd voor categorie D is 20 minuten per persoon per partij. Categorie E speelt zonder klok, maar na 20 minuten wordt er een klok bij de partij gezet.


Aanvangstijdstip: Aanvang 10:00, zaal open 9:00, inschrijven tot 9:45. Prijsuitreiking 17:00.


Prijzenfonds: Categorie D en E bekers. Categorie A, B en C geldprijzen.


Wijze van aanmelden: via de website, per e-mail of telefonisch.


Wijze van betalen:  inschrijfgeld € 5,- Op de dag zelf aan de zaal te voldoen.


Contactadres: Gerard in ’t Veld; Corellipad 7; Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoon: 0180-319 389 of 06- 13 85 42 06.
E-mail:
gerard@dvlop.nl
Internetpagina: www.svnieuwerkerk.nl

Deelnemers 2007

Nr Naam Club Rating
1 Pauline van Nies SV Promotie 2096
2 Valery  Maes Charlois/Europoort 2065
3 Peter  Reedijk SG Amersfoort 2054
4 Paul  Batenburg R.S.R. Ivoren Toren  2045
5 P te Lintelo De IJssel 1970
6 Marc  Moors Charlois/Europoort 1942
7 Edo  Pouwelse Nieuwerkerk 1918
8 Remko  Moerkerken Krimpen 1888
9 Hans  Ranft Nieuwerkerk 1880
10 R  Ordelman De IJssel 1850
11 Bart van Putten Waddinxveen  1845
12 Henk  Greevenbosch Krimpen 1839
13 J  Eijgelaar Waddinxveen  1835
14 Jusuf  Elezovic Krimpen 1798
15 Arjen  Loonstra Veenendaal 1770
16 W van Os Waddinxveen  1750
17 Hans  Kluck Leiden 1742
18 Wim v/d Wel Nieuwerkerk 1740
19 Ralf  Simon Ashtapada 1736
20 Arjan Huijzer  Nieuwerkerk 1735
21 Wim Mulder  Krimpen 1718
22 Leo v/d Haven Nieuwerkerk 1714
23 Achmad Stanekzay  Lekkerkerk 1714
24 Jan  Willems Krimpen 1708
25 Roger  Schreutelkamp huisschaker 1700
26 Kees  Schoonenburg huisschaker 1700
27 Wilfried  Graveland huisschaker 1700
28 Jos  Ruigrok huisschaker 1700
29 Nico  Dannis Waddinxveen  1690
30 Leen  Klein Nieuwerkerk 1681
31 T van Nieuwkerke Waddinxveen  1680
32 Marianne  Steverink Nieuwerkerk 1650
33 S in ‘t Veld De IJssel 1650
34 Henk  Verver Krimpen 1627
35 Harry  Laan Nieuwerkerk 1605
36 H van Offeren Waddinxveen  1600
37 Arjen  Zuurmond Waddinxveen  1599
38 Jetze de Haas Nieuwerkerk 1574
39 Simon van der Beek Spijkenisse 1567
40 Nico van Vliet Nieuwerkerk 1558
41 Rob  Hoogland Nieuwerkerk 1540
42 Ab  Scheel Messemaker 1503
43 Hans  Dijkers Nieuwerkerk 1500
44 Dick van Buuren Krimpen 1489
45 Bert  Wolters Nieuwerkerk 1453
46 Ton van der Linden Nieuwerkerk 1400
47 T van Smirren De IJssel 1400
48 Jan van der Ham Krimpen 1397
49 Carel  Heine Nieuwerkerk 1377
50 Wouter  Razenberg Nieuwerkerk 1228
51 Jaap van der Heijden Waddinxveen  1200
52 Henk van der Linden Nieuwerkerk 1200
53 Tjerk  Tinga Nieuwerkerk 1200
54 Ali  Farid huisschaker 1200
55 Piet  Lebbing huisschaker 1200
56 J te Lintelo De IJssel 1200

Eindstand

Groep 1
punten wb sb
1. Henk Riepma 6,0 28,50 24,50
2. Erik Brandenburg 6,0 28,00 22,00
3. Gerard Nieuwenkamp 4,5 27,50 14,00
4. Bart van Putten 4,0 29,50 15,50
5. Hans Ranft 4,0 22,50 11,00
6. Albert Termeulen 3,5 27,50 10,50
7. Johan Kossen 3,5 27,50 10,50
8. Marcel Wubben 3,5 24,50 9,50
9. Leon Willemen 3,0 25,00 9,25
10. Arjen Loonstra 3,0 23,50 7,75
11. Leon Huijsdens 3,0 23,00 9,75
12. Jeroen Eijgelaar 3,0 21,00 8,00
13. Johan de Koning 3,0 19,50 6,00
14. Hans van Woudenberg 2,0 23,50 5,50
15. Remko Moerkerken 2,0 21,50 6,25
16. Edo Pouwelse 2,0 19,50 5,00
Groep 2
punten wb sb
1. David Berensen 6,0 28,00 24,00
2. Wim Mulder 5,0 27,50 17,00
3. Peter Overduin 5,0 25,50 17,50
4. Wim van Os 4,5 29,50 16,50
5. Eduard Philipse 4,5 26,00 16,25
6. Klaas de Ruijter 4,5 24,50 14,25
7. Lennard de Boer 4,0 30,00 15,00
8. Peter Ypma 4,0 29,00 16,50
9. Ad Multem 4,0 26,00 12,75
10. Han Everaars 4,0 23,00 12,00
11. Arend Bongers 3,5 27,50 10,00
12. Dirk Brinkman 3,5 25,00 8,75
13. Jan van Elburg 3,5 24,00 10,00
14. Leen Klein 3,5 23,50 9,75
15. Aad Lommerden 3,5 22,00 7,50
16. Arjen Zuurmond 3,5 21,00 6,75
17. Teus Slotboom Jr 3 27,00 9,75
18. Chris de Kogel 3 26,50 9,50
19. Henk Stam 3 22,00 6,25
20. Cees Troost 3 18,50 4,50
21. Henk Verver 2 20,50 2,25
22. Willem van der Wel 2 17,50 1,75
23. Jan Willems 1,5 19,50 1,75
Groep 3
punten wb sb
1. Hans van Offeren 5,0 30,00 21,00
2. Hans Dijkers 5,0 30,00 20,00
3. Marcel Muis 5,0 29,00 19,00
4. Ab Scheel 5,0 28,00 18,00
5. Jan Verboom 5,0 26,50 18,00
6. Marjolein Osinga 4,5 29,00 17,25
7. Franze Kalkman-de Koster 4,0 29,50 14,50
8. Raymond van de Bos 4,0 23,00 11,50
9. Teus Slotboom Sr 4,0 22,00 11,00
10. Johan Brautigam 3,5 27,50 11,25
11. Joop Michel 3,5 22,50 6,75
12. Jan Zonneveld 3,5 21,00 7,75
13. Konrad Jac Drozdowski 3,0 24,00 6,00
14. Gerard in 't Veld 3,0 23,00 8,50
15. Max Huijsdens 3,0 22,50 6,00
16. Han van der Hoeven 2,0 25,00 6,50
17. Jetze de Haas 2,0 20,50 3,00
18. Angelique Osinga 2,0 20,00 3,00
19. Peter Poot 2,0 17,50 5,00
20. Ed Broersen 1,0 19,50 2,00