Bestuur

Het bestuur in het jaar 2015-2016 Voorzitter Hans Ranft voorzitter@svnieuwerkerk.nl Secretaris Jeroen Eijgelaar secretaris@svnieuwerkerk.nl Penningmeester Joost Molenaar penningmeester@svnieuwerkerk.nl Wedstrijdleider (intern) Leen Klein wedstrijdleider@svnieuwerkerk.nl, afmelden@svnieuwerkerk.nl Wedstrijdleider (extern) Jeroen Eijgelaar extern@svnieuwerkerk.nl Jeugdleider Tjerk Tinga jeugdleider@svnieuwerkerk.nl   Webmaster Rob Hoogland webmaster@svnieuwerkerk.nl

Informatie

Hervormd Kerkelijk Centrum J.A. Beyerinckstraat 53Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoonnummer: 0180-313000 (routebeschrijving) Schaakavond: dinsdagJeugd    18.30 uur – 19.45 uur (graag vooraf even contact opnemen via jeugdleider@svnieuwerkerk.nl)Senioren  20.00 uur – 23.30 uur   De contributie voor het seizoen 2015-2016 is:Senioren € 113,00Junioren € 68,00         De contributie kan overgemaakt worden naar bankrekeningnummer NL26RABO034.52.11.723 t.n.v. Nieuwerkerkse … Read more